Materac Piankowy RITA - z wkładem Lateksowym Powiększ do pełnego rozmiaru

Materac Piankowy RITA - z wkładem Lateksowym

Materac Piankowy RITA z wkładem lateksowym o grubości 20mm przeznaczony jest dla osób których waga nie przekracza 80kg oraz szczególnie polecany dla dzieci.

Więcej szczegółów

237,00zł

Materac Piankowy RITA z wkładem Lateksowym zbudowany jest wysokoelastycznej pianki o grubości 8cm oraz jednostronnie obłożony jest płytą lateksową o grubości 20 mm. Szczególnie polecany dla osób które lubią miękkie materace.

 

Wkład lateksowy znakomicie dopasowuje sie do kształtów ciała zapewniając odpowiednie ułożenie. Dodatkowo lateks posiada właściwości antygrzybiczne, antyalergiczne.

 

Materac ma wszelakie zastosowanie od turystycznego aż do zastosowań domowych.

 

 

Wysokość materaca: 10-11 cm

 

 


Pokrowiec
wykonany z dzianiny bawełnianej o wysokiej gramaturze. Wyskoka jakość oraz wysoko gramatura sprawia że jest on bardzo miły w dotyku zachowując przy tym swoje walory wytrzymałościowe. Wzory i wytłoczenia na pokrowcu mogą ulec zmianie.

Materac dwustronny
Każda ze stron materaca stanowi stronę użytkową.

 

 

Owata antyalergiczna

Każdy materac obłożony jest owatą która zapewnia dodatkową ochronę przed bakteriami.

 

 

Materac średnio twardy

 

 

 

 

Hypoalergiczny

Wszystkie zastosowane surowce posiadają atesty oraz zostały dobrane w taki sposób aby wyeliminować w jak największym stopniu ryzyko powstawania uczuleń skóry.

 

Pranie

Pokrowiec posiada wszyty zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie i pranie w temperaturze 40 stopni C.

 

 

Pianka lateksowa

jest wytwarzana z mleczka kauczukowego w połaczeniu z materiałem syntetycznym tworzy doskonałą powierzchnię dopasowującą sie do kształtów ciała. Zapewnia jednocześnie właściwy przepływ powietrza oraz blokuje rozwój bakterii.

 

 

 

Gwarancja Producenta - 24 Miesiące