Materac Piankowy MONA - z matą kokosową Powiększ do pełnego rozmiaru

Materac Piankowy MONA - z matą kokosową

Materac Piankowy MONA z matą kokosową jest materacem twardym przeznaczonym dla osób które lubią twarde spanie. Warstawa kokosu zmienia właściwości elastyczne materaca zapewniając mu znacznie wiekszą sztywność dodatkowo kokos posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne.

Więcej szczegółów

208,00zł

Materac Piankowy MONA z mata kokosową zbudowany jest z wysokoelastycznej pianki o grubości 8 cm. Dodatkowo materac jednostronnie obłożony jest matą kokosową (strona twarda). Posiada dwie strony użytkowe jedną twardą i druga która jest znacznie bardziej miękka. Dlatego materac jest dla osób które preferują materace twarde jak i miękkie.

 

Mata kokosowa posiada również właściwości antyalergiczne, antygrzybiczne oraz zapewnia odpowiednią wentylację materaca.

 

 

Wysokość materaca: 8-9 cm

 

 


Pokrowiec
wykonany z dzianiny bawełnianej o wysokiej gramaturze. Wyskoka jakość oraz wysoko gramatura sprawia że jest on bardzo miły w dotyku zachowując przy tym swoje walory wytrzymałościowe. Wzory i wytłoczenia na pokrowcu mogą ulec zmianie.

Materac dwustronny
Każda ze stron materaca stanowi stronę użytkową.

 

 

Owata antyalergiczna

Każdy materac obłożony jest owatą która zapewnia dodatkową ochronę przed bakteriami.

 

 

Materac twardy

 

 

 

 

Hypoalergiczny

Wszystkie zastosowane surowce posiadają atesty oraz zostały dobrane w taki sposób aby wyeliminować w jak największym stopniu ryzyko powstawania uczuleń skóry.

 

Pranie

Pokrowiec posiada wszyty zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie i pranie w temperaturze 40 stopni C.

 

 

Mata kokosowa

jest surowcem naturalnym pochodzacym ze skorupy orzecha kokosowego. Posiada dobre własciwości termiczne zapewniając odpowiednią cylkulację powietrza. Dodatkowo posiada właściwości antyalergiczne.

 

 

 

 

 

Gwarancja Producenta - 24 Miesiące