Materac Piankowy TINA Powiększ do pełnego rozmiaru

Materac Piankowy TINA

Materac Piankowy TINA o wysokości 9 cm w szczególności polecamy do pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych i wszędzie tam gdzie cena ma znaczenie przy zachowaniu jakości.

Więcej szczegółów

147,00zł

Materac Piankowy Tina polecany przede wszystkim dla pensjonatów, hoteli i wszędzie tam gdzie ma znaczenie niska cena idąca z dobrą jakością. Materac tego typu możemy łamać, rolować co w efekcie zapewni nam więcej miejsca w mieszkaniu (można schować do szfy) lub gdy ma nam posłużyć jako materac turystyczny (w samochodzie po zwinięciu nie zabierze wiele miejsca).

 

 

Wysokość materaca: 9 cm

 


 

Pianka wysokoelastyczna

Wysokiej jakości pianka poliuretanowa o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości zapewnia odpowiednią sprężystość i elastyczność.


Pokrowiec
wykonany z dzianiny bawełnianej o wysokiej gramaturze. Wyskoka jakość oraz wysoko gramatura sprawia że jest on bardzo miły w dotyku zachowując przy tym swoje walory wytrzymałościowe. Wzory i wytłoczenia na pokrowcu mogą ulec zmianie.

Materac dwustronny
Każda ze stron materaca stanowi stronę użytkową.

 

 

Owata antyalergiczna

Każdy materac obłożony jest owatą która zapewnia dodatkową ochronę przed bakteriami.

 

 

Materac średniotwardy

 

 

 

 

Hypoalergiczny

Wszystkie zastosowane surowce posiadają atesty oraz zostały dobrane w taki sposób aby wyeliminować w jak największym stopniu ryzyko powstawania uczuleń skóry.

 

Pranie

Pokrowiec posiada wszyty zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie i pranie w temperaturze 40 stopni C.

 

 

Regulowany

Konstrukcja materaca umożliwia zastosowanie go w stelażach regulowanych.

 

 

 

 

 

Gwarancja Producenta - 24 Miesiące