Materac Kieszeniowy FORTUNA - Zima-Lato Powiększ do pełnego rozmiaru

Materac Kieszeniowy FORTUNA - Zima-Lato

Materac FORTUNA z 7-strefowym wkładem kieszeniowym obustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną oraz z jednej strony owczą wełną a z drugiej bawełną.

Więcej szczegółów

340,00zł

Materac FORTUNA z 7-strefowym wkładem kieszeniowym obustronnie obłożony jest wysokoelastyczną pianką oraz z jednej strony owczą wełną (strona zimowa) a z drugiej bawełną (strona letnia).

 

Sprężyny kieszeniowe charakteryzują się tym że każda z nich pracuje niezależnie od drugiej dając w efekcie punktową elastyczność materaca. Uginanie jednej sprężyny nie powoduje jednoczesnego ugięcia innej będącej w sąsiedztwie jak ma to miejsce w materacach bonellowych.

 

Jeżeli śpisz z inną osobą która ma niespokojny sen rano nie odczujesz że ktoś przez cała noc sie wiercił i ruszał całym materacem. Dzieki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych wstaniesz wypoczety i wyspany.

 

Wysokość materaca: 16-17cm

 

Owcza wełna

Wysokiej jakości wełna zapewnia bardzo dobrą przenikalność powietrza co zapewnia po stronie zimowej doskonałą wentylację materaca.

 

 

Bawełna

Jest surowcem naturalnym stosowanym po stronie letniej materaca. Zapewnia odpowiedną wentylację materaca przy dużej wchłanialności wilgoci podczas snu.

 

 

Pianka wysokoelastyczna

Wysokiej jakości pianka poliuretanowa o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości zapewnia odpowiednią sprężystość i elastyczność.


Pokrowiec
wykonany z dzianiny bawełnianej o wysokiej gramaturze. Wyskoka jakość oraz wysoko gramatura sprawia że jest on bardzo miły w dotyku zachowując przy tym swoje walory wytrzymałościowe. Wzory i wytłoczenia na pokrowcu mogą ulec zmianie.

Materac dwustronny
Każda ze stron materaca stanowi stronę użytkową.

 

 

Owata antyalergiczna

Każdy materac obłożony jest owatą która zapewnia dodatkową ochronę przed bakteriami.

 

 

Materac średniotwardy

 

 

 

 

Hypoalergiczny

Wszystkie zastosowane surowce posiadają atesty oraz zostały dobrane w taki sposób aby wyeliminować w jak największym stopniu ryzyko powstawania uczuleń skóry.

 

Pranie

Pokrowiec posiada wszyty zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie i pranie w temperaturze 40 stopni C.

 

 

Sprężyny kieszeniowe

Każda spężyna jest w osobnej otulinie tworząc w całości 7-strefowy wkład kieszeniowy charakteryzujący się elastycznością punktową. Zagęszczenie sprężyn 262szt. na metr kwadratowy.

 

 

7 Stref

Materac 7 strefowy znakomicie dopasowuje sie do każdej części ciała.

 

 

 

 

 

Gwarancja Producenta - 24 Miesiące