Materac Kieszeniowy HAWAJE - z matą lateksową Powiększ do pełnego rozmiaru

Materac Kieszeniowy HAWAJE - z matą lateksową

Materac kieszeniowy HAWAJE o 7 strefach twardości obustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną oraz jednostronnie obłożony Lateksem o grubości 30mm.

Więcej szczegółów

485,99zł

Materac HAWAJE z 7-strefowym wkładem kieszeniowym jednostronnie obłożony Lateksem o grubości 30 mm która zawera zestaw kanalików zwiększając wentylacje materaca.

 

Wkład lateksowy znakomicie dopasowuje sie do kształtów ciała zapewniając odpowiednie ułożenie. Dodatkowo lateks posiada właściwości antygrzybiczne, antyalergiczne.

 

Sprężyny kieszeniowe charakteryzują się tym że każda z nich pracuje niezależnie od drugiej dając w efekcie punktową elastyczność materaca. Uginanie jednej sprężyny nie powoduje jednoczesnego ugięcia innej będącej w sąsiedztwie jak ma to miejsce w materacach bonellowych.

 

Jeżeli śpisz z inną osobą która ma niespokojny sen rano nie odczujesz że ktoś przez cała noc sie wiercił i ruszał całym materacem. Dzieki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych wstaniesz wypoczety i wyspany.

 

 

 

Wysokość materaca: 20cm

 

 

Pianka wysokoelastyczna

Wysokiej jakości pianka poliuretanowa o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości zapewnia odpowiednią sprężystość i elastyczność.


Pokrowiec
wykonany z dzianiny bawełniano-poliestrowej o wysokiej gramaturze. Wyskoka jakość oraz wysoko gramatura sprawia że jest on bardzo miły w dotyku zachowując przy tym swoje walory wytrzymałościowe. Wzory i wytłoczenia na pokrowcu mogą ulec zmianie.

Materac dwustronny
Każda ze stron materaca stanowi stronę użytkową.

 

 

Owata antyalergiczna

Każdy materac obłożony jest owatą która zapewnia dodatkową ochronę przed bakteriami.

 

 

Materac średniotwardy

 

 

 

 

Hypoalergiczny

Wszystkie zastosowane surowce posiadają atesty oraz zostały dobrane w taki sposób aby wyeliminować w jak największym stopniu ryzyko powstawania uczuleń skóry.

 

Pranie

Pokrowiec posiada wszyty zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie i pranie w temperaturze 40 stopni C.

 

 

Sprężyny kieszeniowe

Każda spężyna jest w osobnej otulinie tworząc w całości 7-strefowy wkład kieszeniowy charakteryzujący się elastycznością punktową. Zagęszczenie sprężyn 262szt. na metr kwadratowy.

 

 

7 Stref

Materac 7 strefowy znakomicie dopasowuje sie do każdej części ciała.

 

 

 

Pianka Lateksowa

jest wytwarzana z mleczka kauczukowego w połaczeniu z materiałem syntetycznym tworzy doskonałą powierzchnię dopasowującą sie do kształtów ciała. Zapewnia jednocześnie właściwy przepływ powietrza oraz blokuje rozwój bakterii.

 

 

 

Gwarancja Producenta - 24 Miesiące