Materac Kieszeniowy  WENUS BIS Powiększ do pełnego rozmiaru

Materac Kieszeniowy WENUS BIS

Materac WENUS z 7-strefowym wkładem kieszeniowym obustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną T25 o grubości 30mm.

Więcej szczegółów

330,00zł

 

Materac WENUS z 7-strefowym (polowym) wkładem kieszeniowym obustronnie obłożony jest filcem tapicerskim o grubości 2mm (400 gram/m2) oraz wysokoelastyczną pianką T25 o grubości 30mm. Produkt polecamy szczególnie dla Alergików.

Sprężyny kieszeniowe charakteryzują się tym że każda z nich pracuje niezależnie od drugiej dając w efekcie punktową elastyczność materaca. Uginanie jednej sprężyny nie powoduje jednoczesnego ugięcia innej będącej w sąsiedztwie jak ma to miejsce w materacach bonellowych. Sprężyny wykonane zostały z wysokogatunkowego drutu, posiadają certyfikat ISO 9001. Zagędzenie sprężyn - 262 szt./m2 - w materacu 160x200 znajduje się ich ponad 620 sztuk. 


 

 


Jeżeli śpisz z inną osobą która ma niespokojny sen rano nie odczujesz że ktoś przez cała noc sie wiercił i ruszał całym materacem. Dzieki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych wstaniesz wypoczety i wyspany.

 


Wysokość materaca: około  19 cm

 

 

 

 


STANDARD pikowany - pokrowiec wykonany jest z wysokogatunkowej dzianiny bawełniano - poliestrowej (80% PES, 20% Bawełna) obustronnie pikowanej owatą 100g/m2. W pokrowiec wszyty zamek błyskawiczny ułatwiający ściąganie i zakładanie pokrowca w celu wyprania w 60 stopniach C.

 

ALOEVERA pikowany - pokrowiec wykonany jest z wysokogatunkowej dzianiny bawełniano - poliestrowej (65% PES, 35% Bawełna) obustronnie pikowanej owatą 100g/m2. W pokrowiec wszyty zamek błyskawiczny ułatwiający ściąganie i zakładanie pokrowca w celu wyprania w 60 stopniach C.

 

 

 

 

 

 

Oeko-Tex Standard 100 na:
  • Dzianiny
  • Latex - 2cm, 3cm, 4cm, 12cm, 16cm, 18cm.
  • Piankę termoelastyczną (visco)
  • Matę kokosową

 

PIANKA Poliuretanowa T25 - certyfikaty: Oeko Tex, ISO14001, Intertek, LGA

 

 

 

 

 

Pianka wysokoelastyczna - T25

Wysokiej jakości pianka poliuretanowa o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości zapewnia odpowiednią sprężystość i elastyczność.

 

 


Pokrowiec Pikowany
wykonany z dzianiny bawełnianej o wysokiej gramaturze. Wysoka jakość oraz wysoka gramatura sprawia że jest on bardzo miły w dotyku zachowując przy tym swoje walory wytrzymałościowe. 


Materac dwustronny
Każda ze stron materaca stanowi stronę użytkową.

 

 

 

 

Materac średniotwardy

 

 

 

 

 

Hypoalergiczny

Wszystkie zastosowane surowce posiadają atesty oraz zostały dobrane w taki sposób aby wyeliminować w jak największym stopniu ryzyko powstawania uczuleń skóry.

 

 

Pranie

Pokrowiec posiada wszyty zamek błyskawiczny ułatwiający jego zdejmowanie i pranie w temperaturze 60 ?.

 

 

 

Sprężyny kieszeniowe

Każda spężyna jest w osobnej otulinie tworząc w całości 7-strefowy wkład kieszeniowy charakteryzujący się elastycznością punktową. Zagęszczenie sprężyn 262szt. na metr kwadratowy.

 

 

7 Stref

Materac 7 strefowy znakomicie dopasowuje sie do każdej części ciała.

 

 

 

 

 

Gwarancja Producenta - 24 Miesiące